Aktualności

Sabina – portret w studio u Mai K.

Ostatnio dostaliśmy zaproszenie na wspólną portretową sesję fotograficzną. I to od nie byle kogo! Maja Kutyła-Kupidura, której portfolio przy okazji serdecznie polecamy (Maja Kupidura Fotografia), zaprosiła nas do swojego studia na sesję. Majkę znamy już od dłuższego czasu – to wulkan energii i skarbiec pomysłów. … Czytaj dalejSabina – portret w studio u Mai K.

Portret na okładkę, czyli Daniel z Karakteru.

Daniela poznaliśmy przypadkiem, podczas spotkania z naszym kolegą Pawłem. Okazało się, że jest kucharzem i prowadzi restaurację Karakter na krakowskim Kazimierzu. Po krótkiej rozmowie okazało się, że potrzebuje zdjęć na okładkę i rozkładówkę czasopisma “Szef kuchni”, które w następnym numerze chce opublikować obszerny wywiad z … Czytaj dalejPortret na okładkę, czyli Daniel z Karakteru.

Portret na %&ste urodziny Pawła

Paweł jest z nami chyba od samego początku. Jeden z pierwszych klientów i pierwszych fanów. Absolutnie fantastyczny człowiek z olbrzymim dystansem do siebie i wspaniałym poczuciem humoru. Cóż innego mógł dostać od kolegów fotografów na swoje %& urodziny jak nie swój własny portret? I to … Czytaj dalejPortret na %&ste urodziny Pawła

Kami, the Beagle – fotografia zwierząt

Fotografia zwierząt to coś zupełnie innego niż praca z człowiekiem. Daje niezwykle dużo frajdy i satysfakcji, ale uczy też cierpliwości i pokory. Podczas wspólnego weekendowego wyjazdu nasi przyjaciele poprosili nas, żeby korzystając z okazji zrobić kilka zdjęć ich psu.   Czego nie robi się dla przyjaciół, … Czytaj dalejKami, the Beagle – fotografia zwierząt

Kimchi

Tak Kimchi! Korean food. Kimchi czyli kiszone warzywa koreańskie, do tego marynowana wołowina lub kurczak i oczywiście ryż. Wiele składników i dodatkowo egzotyczna kuchnia. Mimo. że to nie była najprostsza sesja to świetna współpraca z Pawłem spowodowała, że możemy pochwalić się takimi efektami: